RehabilitaceNeurologie

O nás

Jsme moderně vybavená soukromá ambulantní rehabilitace se sídlem v Ostravě- Porubě.

Od února 2021 nabízíme pacientům a klientům komplexní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace, včetně fyzikální terapie, individuální léčebné tělesné výchovy, technik manuální myoskeletální medicíny a skupinové lekce. Na našem pracovišti působí také rehabilitační lékař s dlouholetou praxí, díky čemuž Vám předepíše vhodné procedury přímo pro Vaši diagnózu. Přijímáme pacienty se žádankou typu FT i K, ale také samoplátce.

Odbornou fyzioterapii a rehabilitaci nabízíme pacientům všech věkových kategorií, včetně dětí (od 5 let). Zaměřujeme se na léčbu poúrazových, pooperačních či bolestivých stavů pohybového aparátu, tj. neurologická, ortopedická, traumatologická, interní a gynekologická onemocnění, a také na léčbu skolióz a vadného držení těla. Pomůžeme Vám s ergonomií Vašeho pracovního prostředí, a také s úpravou patologických návyků a pohybových stereotypů.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem pacientům a klientům, a to od samotné diagnostiky přes plánování léčebných procedur a fyzioterapeutickou intervenci.

Náš profesionální tým fyzioterapeutů ve spojení s moderním komplexním vybavením je tou nejlepší volbou pro Vaše zdraví!

Kontaktní formulář

BYLI JSTE U NÁS SPOKOJENI?
MÁTE DOTAZ?
NAPIŠTE NÁM!


Vyplněním tohoto kontaktního formuláře a následným odesláním vzkazu spolu s vyplněnými osobními údaji potvrzuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde, těmto jsem porozuměl/a a beru je na vědomí.

RECENZE


Zdravotní pojišťovny

OZP
RBP
ZPMV

Benefity

Edenred
Up