Masáže

Gra w kasynie online może być ekscytującym i porywającym doświadczeniem, ale może też być obciążająca psychicznie i emocjonalnie. Po długim dniu strategii i podejmowania decyzji, ważne jest, aby znaleźć czas na relaks i odprężenie. Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest masaż relaksacyjny. W tym artykule dowiemy się, jak masaż może pomóc Ci się zrelaksować po długim dniu w kasynie online. Terapia masażem jest skutecznym sposobem na uwolnienie napięcia mięśni, złagodzenie bólu i zmniejszenie poziomu stresu po grze w kasynie https://casinosbest-pl.com/mobilne-kasyna-w-polsce/. Siedzenie przy komputerze przez długie godziny może powodować sztywność mięśni, napięcie i przeciążenie. Masaż może pomóc złagodzić te objawy poprzez poprawę krążenia i promowanie relaksu, zmniejszając napięcie mięśni i sztywność. Ponadto, masaż pomaga zmniejszyć poziom stresu poprzez uwalnianie endorfin, naturalnych substancji chemicznych poprawiających samopoczucie. To ważne dla graczy w kasynie. Może to pomóc obniżyć ciśnienie krwi, tętno i promować relaks, co prowadzi do ogólnego poczucia dobrobytu.

Trápí Vás únava, pracovní vypětí, bolesti hlavy nebo pohybového aparátu? Dopřejte svému tělu potřebnou regeneraci a uvolnění v podobě masáže. V historii lidstva patří masáž k nejstarším léčebným prostředkům a má velice příznivý vliv na uvolnění svalstva, zmírnění bolesti a navození psychické pohody.

Historicky patří masáž k nejstarším léčebným prostředkům a působí velmi pozitivně na tělesný i duševní stav člověka. Působí bezprostředně především na povrch těla, a to kůži a podkoží, kde dochází účinkem masérských hmatů k prokrvení, které můžeme pozorovat zčervenáním kůže. Masáž stimuluje celkově celý krevní a mízní oběh, usnadňuje odtok zplodin vznikajících ve svalech, a také má účinek reflexně ovlivňovat orgány uložené v hloubce.

Mechanické účinky masáže se projevují především zlepšením krevního a mízního oběhu a urychlují tak zmenšení otoku. Dále dochází k odstranění povrchových zrohovatělých buněk pokožky, zlepší se výživa kožních buněk a jejich činnost. Z pohledu biochemických účinku se jedná o zvýšení aktivity chemických látek v těle, jako jsou acetylcholin a histamin, které rozšiřují povrchové vlásečnice v kůži. Zlepšuje se prokrvení, čímž dochází ke zvýšení saturace kyslíkem. Zvýšeným prokrvením dochází ke zvýšení celkové látkové výměny a urychlení regenerace svalů. Reflexní účinky masáže se projevují ve značně vzdálených bodech od místa dráždění.

V našich prostorách FYZIOMEDIS s. r. o. nabízíme několik druhů masáží. Vybrat si můžete zde

Obecné indikace masáže:

 • U chorob pohybového aparátu
 • Rekonvalescence po těžkých chorobách
 • Při chronických onemocněních dýchacího systému, zejména s následným tuhnutím hrudníku
 • Za účelem regenerace po námaze.
 • U bolesti hlavy, migrénách, při zácpě
 • Při hemiplegii a paraplegii

Obecné kontraindikace masáže:

 • Krvácivé a horečnaté stavy
 • Akutní zánětlivá onemocnění
 • Menstruace
 • Porušení integrity kožního krytu
 • Při nádorových onemocněních
 • Minimálně 2-3 hodiny po jídle
 • Opilost, stavy pod vlivem drog, akutní psychózy
 • U těžkých kardiovaskulárních onemocněních

Zpět

Kontaktní formulář

BYLI JSTE U NÁS SPOKOJENI?
MÁTE DOTAZ?
NAPIŠTE NÁM!


Vyplněním tohoto kontaktního formuláře a následným odesláním vzkazu spolu s vyplněnými osobními údaji potvrzuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde, těmto jsem porozuměl/a a beru je na vědomí.

RECENZE


Zdravotní pojišťovny

OZP
RBP
ZPMV