O nás

Jsme moderně vybavená soukromá ambulantní rehabilitace se sídlem v Ostravě- Porubě.

Od února 2021 nabízíme pacientům a klientům komplexní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace, včetně fyzikální terapie, individuální léčebné tělesné výchovy, technik manuální myoskeletální medicíny a skupinové lekce. Na našem pracovišti působí také rehabilitační lékař s dlouholetou praxí, díky čemuž Vám předepíše vhodné procedury přímo pro Vaši diagnózu. Přijímáme pacienty se žádankou typu FT i K, ale také samoplátce.

Odbornou fyzioterapii a rehabilitaci nabízíme pacientům všech věkových kategorií, včetně dětí (od 5 let). Zaměřujeme se na léčbu poúrazových, pooperačních či bolestivých stavů pohybového aparátu, tj. neurologická, ortopedická, traumatologická, interní a gynekologická onemocnění, a také na léčbu skolióz a vadného držení těla. Pomůžeme Vám s ergonomií Vašeho pracovního prostředí, a také s úpravou patologických návyků a pohybových stereotypů.

Kasyna i instytucje hazardowe, takie jak nowe kasyna online z ich różnorodnymi grami hazardowymi, są znane z ich blichtru, przepychu i bogatego stylu życia. Jednak wiele z tych kasyn robi teraz znaczącą różnicę w lokalnych społecznościach, przekazując datki na ośrodki rehabilitacji ambulatoryjnej. Ten filantropijny gest zmienia postrzeganie tych instytucji, ponieważ przyczyniają się one do poprawy życia ludzi. Ośrodki rehabilitacji ambulatoryjnej zapewniają wsparcie, terapię i usługi doradcze dla pacjentów, którzy cierpieli z powodu uzależnień. Ośrodki te pomagają pacjentom w powrocie do społeczeństwa, zapewniając jednocześnie usługi zdrowotne, które mogą być zbyt kosztowne, by mogli oni uzyskać do nich dostęp na własną rękę. Dzięki darowiznom otrzymywanym od kasyn, ośrodki odwykowe mogą zaoferować więcej środków i wsparcia dla osób zmagających się z uzależnieniem. Wpływ darowizn z kasyn nie kończy się tylko na ambulatoryjnych ośrodkach rehabilitacyjnych. Często są one przekazywane na rzecz innych organizacji charytatywnych, które mają na celu przyniesienie korzyści najbliższej społeczności.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem pacientům a klientům, a to od samotné diagnostiky přes plánování léčebných procedur a fyzioterapeutickou intervenci.

Náš profesionální tým fyzioterapeutů ve spojení s moderním komplexním vybavením je tou nejlepší volbou pro Vaše zdraví!

 

Svět online kasin už není jen o zábavě a generování zisku. V posledních letech začala mnohá online kasina investovat do nemocnic a zdravotnických středisek, čímž přispívají ke zdraví a blahobytu svých komunit. Investice do zdravotní péče jsou pro zlepšení blahobytu komunit zásadní. Zdravotnictví se neustále vyvíjí a každý rok se objevují nové technologie a léčebné postupy. Poskytování kvalitní zdravotní péče je však nákladné a vlády a neziskové organizace nemusí mít vždy dostatek prostředků na to, aby zdravotnická zařízení dostatečně podporovaly. Některá kasina, jako je online casino czk, patří mezi odvětví, která se pustila do vyplňování této mezery a uvědomují si důležitost investic do zdravotní péče pro zlepšení společnosti. Online kasina investují do zdravotnictví různými způsoby, včetně finančních příspěvků, darů vybavení a zdravotnického materiálu a partnerství s nemocnicemi a zdravotnickými středisky. Finanční příspěvky zahrnují darování finančních prostředků zdravotnickým zařízením na podporu jejich provozu, výzkumu a vývoje a dalších iniciativ.

Kontaktní formulář

BYLI JSTE U NÁS SPOKOJENI?
MÁTE DOTAZ?
NAPIŠTE NÁM!


Vyplněním tohoto kontaktního formuláře a následným odesláním vzkazu spolu s vyplněnými osobními údaji potvrzuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde, těmto jsem porozuměl/a a beru je na vědomí.

RECENZE


Zdravotní pojišťovny

OZP
RBP
ZPMV

Benefity

Edenred
Up