O nás

V moderně vybavené rehabilitační ambulanci, která je v provozu od 1.2.2021 se sídlem v Ostravě – Porubě chceme pacientům a klientům nabídnout komplexní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace, včetně fyzikální terapie, individuální i skupinové léčebné tělesné výchovy a technik manuální myoskeletální medicíny.

Odbornou fyzioterapii a rehabilitaci nabízíme pacientům všech věkových kategorií, včetně dětí. Zaměřujeme se na léčbu poúrazových, pooperačních či bolestivých stavů pohybového aparátu, tj. neurologická, ortopedická, traumatologická, interní a gynekologická onemocnění, a také na léčbu skolióz a vadného držení těla. Pomůžeme Vám s ergonomií vašeho pracovního prostředí, a také s úpravou patologických návyků a pohybových stereotypů.

Našimi přednostmi jsou především pracovní entuziasmus, komunikace, vstřícnost, odborná zdravotnická péče a více než 25ti letá praxe v oboru!

Výhodou našeho pracoviště je přítomnost rehabilitačního lékaře RFM, který zajistí vyšetření a předepíše vhodné procedury pro Vaší diagnózu. Přijímáme proto pacienty s žádankou typu FT i K. Máme smlouvy se všemi hlavními pojišťovnami, ale přijímáme také platící pacienty.

Kontakt


FYZIOMEDIS s. r. o.
Hlavní třída 838/68
Poruba
708 00 Ostrava


IČZ: 91 111 940
IČ: 04449304
DIČ: CZ04449304
plátce DPH

+420 606 100 070

info@fyziomedis.cz


Partneři

Gynartis
Fyzartis
Akademie Života

Zdravotní pojišťovny