O nás

Ambulantní rehabilitace v Ostravě-Porubě.

Od února 2021 nabízíme pacientům a klientům komplexní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace, včetně fyzikální terapie, individuální léčebné tělesné výchovy, technik manuální myoskeletální medicíny a skupinové lekce. Na našem pracovišti působí také rehabilitační lékař s dlouholetou praxí, díky čemuž Vám předepíše vhodné procedury přímo pro Vaši diagnózu. Přijímáme pacienty se žádankou typu FT i K, ale také samoplátce.

Odbornou fyzioterapii a rehabilitaci nabízíme pacientům všech věkových kategorií, včetně dětí. Zaměřujeme se na léčbu poúrazových, pooperačních či bolestivých stavů pohybového aparátu, tj. neurologická, ortopedická, traumatologická, interní a gynekologická onemocnění, a také na léčbu skolióz a vadného držení těla. Pomůžeme Vám s ergonomií Vašeho pracovního prostředí, a také s úpravou patologických návyků a pohybových stereotypů.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem pacientům a klientům, a to od samotné diagnostiky přes plánování léčebných procedur a fyzioterapeutickou intervenci.

Náš profesionální tým fyzioterapeutů ve spojení s moderním komplexním vybavením je tou nejlepší volbou pro Vaše zdraví!

 

Kontakt


FYZIOMEDIS s. r. o.
Hlavní třída 838/68
Poruba
708 00 Ostrava


IČZ: 91 111 940
IČ: 04449304
DIČ: CZ04449304
plátce DPH

+420 606 100 070

info@fyziomedis.cz


Partneři

Gynartis
Fyzartis
Akademie Života

Zdravotní pojišťovny

OZP
RBP
ZPMV